Ochrona WWW Start

Chroń swoją reputację w Internecie
Ochrona WWW od home.pl identyfikuje złośliwe oprogramowanie, zapewnia narzędzia i metody jego usuwania oraz pomaga zapobiegać przyszłym atakom, zanim będzie za późno. Wraz z naszą ochroną zabezpieczysz swoją domenę bez względu na to, gdzie ją utrzymujesz.

Codzienne skanowanie
Nasza ochrona skanuje zasoby Twojej strony automatycznie co 12 godzin i sprawdza ją pod kątem zagrożeń wysyłających spam, trojanami czy atakami DDoS.

Automatyczne usunięcie malware
Ochrona WWW pozwoli Tobie na usunięcie złośliwego oprogramowania, które zostanie wykryte w Twojej witrynie.

Hakerzy nie dbają o to, jaki typ witryny masz. Ich ataki zwykle nie mają charakteru osobistego. Używają zautomatyzowanych botów do przeprowadzania ataków na wiele witryn, a ich celem jest przejęcie kontroli z różnych powodów.
Jak chronić swoją stronę WWW? Wybierz ochronę od home.pl!
Bezpieczeństwo strony internetowej to nie tylko ochrona strony, ale także serwerów i zainstalowanych na niej aplikacji. Wraz z naszym pakietem zeskanujesz te elementy w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i luk w celu zapewnienia szybkiego wykrywania ataków na Twoje zasoby. Nasza ochrona obejmuje ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, podatnością na ataki typu zero-day, ataki DDoS oraz ataki typu brute-force.
Jak zabezpieczamy Twój biznes w Internecie?
Wykrywamy złośliwe oprogramowanie
Oczyszczamy Twoją stronę z wykrytych zagrożeń
Monitorujemy reputację Twojej marki w sieci
Zapewniamy CDN (Content Delivery Network), który przyspieszy działanie Twoich stron

Ochrona systemów zarządzania treścią

Systemy zarządzania treścią (CMS) to na pewno wygodne rozwiązanie. Jest jednak jedno ale… Są one również bardzo podatne na ataki hakerskie, wstrzyknięcia złośliwego kodu czy nieaktualne wtyczki powodujące łatwe wyłudzenia danych. Nasz ochrona WWW zapewnia bezpieczeństwo najpopularniejszym CMS-om, w tym WordPress, Joomla czy Drupal.
Potwierdź bezpieczeństwo strony