Mazowieckie – firmy

Firmy z woj. mazowieckiego

 

Psychoterapia

Terapia małżeńska Warszawa – Mediacje poprzedzone są indywidualną, poufną rozmową z każdą ze stron (premediacja). Mediacje to dobrowolna rozmowa prowadzona z udziałem neutralnej mediatorki zaakceptowanej przez strony. Na tej stronie uzyskasz pomoc odnośnie terapi dla par, terapii małżeńskiej. Gabinet przy ul. Fabrycznej 27 w Warszawie.

Sklepy

Sklep przeciwpożarowy  – sklep internetowy oferuje sprzęt gaśniczy i artykuły ppoż. Oferujemy szeroki wybór gaśnic, hydrantów, instrukcji ppoż. i znaków, by zapewnić bezpieczeństwo przeciwpożarowe w obiektach publicznych, przemysłowych oraz w domu, mieszkaniu, biurze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Produkujemy akcesoria do gaśnic i znaków. Mamy zarówno gasnice domowe, jak i zestawy urządzeń do gaszenia dużych obiektów.

Usługi

Ppoż Warszawa – Instal Fire to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi w zakresie kompleksowej obsługi przeciwpożarowej. Usługi ppoż, wykonujemy instalacje ppoż i konserwacje nie tylko na terenie woj. Mazowieckie, miasta Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Marki, Pruszków, Otwock ale również na obszarze całego kraju dla dużych, jak i małych przedsiębiorstw. Konsultacje z zakresu ochrony przeciwpożarowej, Opinie, audyty i ekspertyzy techniczne z zakresu ochrony przeciwpożarowej, Opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Stała opieka nad budynkami z zakresu instalacji elektrycznych, Projekty instalacji elektrycznej, oświetlenia podstawowego i awaryjnego.

Remonty Warszawa – kompleksowe usługi remontowe na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy wykwalifikowanych fachowców, którzy zrealizują Twoją wizję wymarzonego mieszkania. Remonty na terenie miasta Warszawa i okolice ( Targówek, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Śródmieście, Ochota, Wola, Praga Północ, Praga Południe, Ursynów, Białołęka, Tarchomin, Nowodwory, Legionowo, Marki ).

Fotowoltaika Radom – To właśnie dzięki fotowoltaice możesz przekształcić światło słoneczne w energię elektryczną, która zasili Twój dom a Ty dzięki temu zaczniesz korzystać z darmowej energii. Dobrze wykonany montaż to gwarancja bezawaryjności. Prawidłowo wykonany montaż paneli fotowoltaicznych, zgodnie ze sztuką technologiczną to element równie ważny jak jakość sprzętu.

Fotowoltaika dla Firm – instalacje fotowoltaiczne –  instalacje fotowoltaiczne dla firm na terenie wielu miast i województw m.in. mazowieckie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, wielkopolskie, łódzkie, opolskie, małopolskie, kujawsko-pomorskie czy podkarpackie.

Fotowoltaika Grodzisk – Bardzo profesjonalna ekipa, prace wykonuje dokładnie i estetycznie. Montaż paneli fotowoltaicznych polecam każdemu, dla kogo liczy się wysoką jakość wykonania fotowoltaiki.

Niemiecki Warszawa – Korepetycje z języka niemieckiego – Lekcje niemieckiego odbywają się w dwóch lokalizacjach do wyboru Targówek, Bródno – ul. Rembielińska lub Tarchomin ul. Antalla.

Noclegi w Ostrowcu Świętokrzyskim – noclegi pracownicze – Posiadamy kilka lokalizacji obiektów noclegowych w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz pobliskich okolicach. Wśród nich jest właśnie obiekt znajdujący się pod adresem ul. Bałtowska 370.

Seksuolog Wrocław – rozwiązywanie problemów seksuologicznych we Wrocławiu -Seksuolog podczas pierwszych wizyt przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad. Pytania będą dotyczyć m.in.:

  • celu wizyty (typu problemu),
  • dzieciństwa, relacji z rodzicami i ewentualnym rodzeństwem,
  • wieku i przebiegu inicjacji seksualnej,

Studio Figura Warszawa – modelowanie sylwetkiStudio Figura Warszawa Białołęka to profesjonalne Studio modelowania sylwetki, wyjątkowe miejsce dla Pań. Globalny koncept ponad 200 salonów w Polsce, 720 na świecie. Zabiegi wykonywane w gabinecie w połączeniu z użyciem profesjonalnych kosmetyków i urządzeń takich jak HIFU Warszawa – zapewniają rewelacyjne wyniki w pielęgnacji skóry, walce z jej defektami oraz w walce z upływającym czasem, spowalniając jego destrukcyjny wpływ na Twoją skórę. W Studio Figura kompleksowo dbamy o wszystkie potrzeby klientów, a oprócz poprawy wyglądu gwarantujemy poprawę samopoczucia.

W pracy nad lepszym wyglądem korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych metod.

Adwokat Ełk – doświadczeni adwokaci z Ełku –  Powierzając nam swoją sprawę , zdajesz się na doświadczenie i wiedzę opartą na wykształceniu uniwersyteckim, kilkuletniej aplikacji adwokackiej oraz wieloletniej praktyce zawodowej.

Adwokat Ełk – doświadczony prawnik w okolicach Ełku

  •  udzielanie porad prawnych,
  • – reprezentacja klientów na każdym etapie postępowania,
  • – reprezentacja klientów w postępowaniu wykonawczym (odroczenie wykonania kary, przerwa w karze, dozór elektroniczny)

Adwokat Grajewo – Adwokat z Grajewa to osoba posiadająca specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa i zdolność reprezentowania swoich klientów w sprawach sądowych i pozasądowych. Adwokat z Grajewa może być niezbędny w przypadku różnych sytuacji prawnych, takich jak rozwody, spadki, umowy, sprawy karno-administracyjne i wiele innych.

Adwokat z Grajewa może pomóc swoim klientom w różnych kwestiach, takich jak sporządzanie dokumentów, negocjacje, mediacje oraz reprezentowanie ich przed sądem. Adwokat może doradzić klientom w sprawach prawnych, pomóc im zrozumieć ich prawa i obowiązki oraz pomóc w osiągnięciu pożądanych celów.

Adwokat-Konin.pl – Działamy skutecznie i indywidualnie podchodzimy do każdej sprawy. Wykazujemy się empatią i zrozumieniem, zdając sobie sprawę, że sprawy rozwodowe i cywilne mogą stanowić źródło stresu. Nasz zespół adwokatów w kancelarii w Koninie kompleksowo analizuje sprawę już na jej wstępnym etapie, dzięki czemu jest w stanie zastosować optymalne rozwiązania i podjąć działania dające największe szanse na wygraną.

Adwokat Piła – Naszą specjalnością są trudne sprawy, nie tylko karne, ale i cywilne. Każdy nasz Klient może liczyć na to, że jego sprawą zajmie się cały zespół Kancelarii, złożony głównie z doktorów nauk prawnych. Z naszych usług skorzystać mogą interesanci prywatni, jak również usługobiorcy firmowi. Dbamy o to, by działalność, jaką proponuje kancelaria adwokacka była wystarczająco interdyscyplinarna, dzięki czemu mamy szansę efektywnie wspomagać naszych klientów.

Adwokat Suwałki – Naszą kancelarię tworzą otwarci na klienta profesjonaliści, dla których Państwa dobro zajmuje pierwsze miejsce. W realizowanej działalności staramy się doprowadzić do korelacji wiedzy, znakomitych kwalifikacji, doświadczenia i umiejętności komunikacyjnych. Wybór dobrego Adwokata w znacznej mierze zdecyduje o Twojej przyszłości, majątku, firmie i sprawach osobistych. Właśnie dlatego z pełną odpowiedzialnością wręczam Ci swoją wizytówkę.

Adwokat Mokotów – Nasza kancelaria i wyspecjalizowany zespół adwokatów oraz prawników prowadzi sprawy rozwodowe w kompleksowym zakresie:  unieważnienie małżeństwa, separacje, rozwód z orzeczeniem o winie lub bez , podział majątku wspólnego. Poukładane odpowiednio wcześnie sprawy spadkowe pozwalają zminimalizować nagłe i niespodziewane konsekwencje spodziewanych wydarzeń. Kompleksowe usługi prawne z zakresu obsługi nabycia nieruchomości oraz innych aktywów, a także transakcji fuzji i przejęć.

Prawnik od nieruchomości w Warszawie – Sprawy związane z nieruchomościami bywają skomplikowane i trudno załatwiać je na własną rękę. Często status prawny budynku nie odpowiada rzeczywistości, lub jest nieuregulowany. Takie problemy mogą doprowadzić do nieporozumień i konfliktów.  Problematyka związana z nieruchomościami ze względu na poziom komplikacji wymaga od prawnika dużej wiedzy i doświadczenia. Sprawy związane z wprowadzeniem lub zmianami planów zagospodarowania przestrzennego, spory o rozgraniczanie gruntów oraz transakcje związane z nieruchomościami mogą niejednokrotnie okazać się bardzo problematyczne.

Adwokat rozwody Warszawa -Na stronie adwokat-rozwody-warszawa.pl można znaleźć informacje na temat całego procesu rozwodowego, w tym na temat podziału majątku, alimentów czy opieki nad dziećmi. Adwokat oferuje także pomoc w zakresie umów przedmałżeńskich oraz rozwodowych. Strona internetowa adwokat-rozwody-warszawa.pl to idealne miejsce dla osób szukających profesjonalnego adwokata z Warszawy, specjalizującego się w sprawach rozwodowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w każdą sprawę, adwokat z tej strony internetowej oferuje swoim klientom skuteczną pomoc w każdej kwestii prawnej związanej z rozwode.

Adwokat Mielec – Adwokat z Mielca to profesjonalny prawnik posiadający wykształcenie i doświadczenie w różnych dziedzinach prawa. Adwokat z Mielca oferuje swoje usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm, reprezentując ich interesy w sądzie i poza nim. Adwokat z Mielca jest specjalistą w wielu dziedzinach prawa, takich jak prawo cywilne, prawo karne, prawo rodzinne, prawo pracy i wiele innych. Dzięki temu adwokat jest w stanie pomóc swoim klientom w różnych kwestiach, w tym w sporządzaniu umów, reprezentowaniu przed sądami, doradzaniu w sprawach prawnych oraz w innych kwestiach związanych z prawem.

Adwokat-Bemowo.pl – Strona adwokat-bemowo.pl to witryna internetowa, na której prezentowane są usługi adwokackie świadczone przez doświadczonego prawnika z Bemowa. Adwokat z tej strony internetowej specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, w tym w prawie rodzinnym, karnym, cywilnym, administracyjnym i wiele innych.

Na stronie adwokat-bemowo.pl można znaleźć informacje na temat oferowanych usług, cennik oraz opinie zadowolonych klientów. Adwokat z tej strony oferuje swoje usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.

Prywatny detektyw Wrocław – Nasze usługi kierujemy do bardzo szerokiego grona osób, zapewniając swoim Klientom najwyższy poziom świadczonych usług, dyskrecję oraz lojalność w powierzonych sprawach. Realizujemy wszelkiego typu zlecenia dla osób fizycznych, biznesu, kancelarii adwokackich i innych instytucji.

art-sek.pl – kominki Ełk – Stolarstwo Ełk – firma wykonuje zabudowy kominków, remonty łazienek a także stolarswo artystyczne w Ełku i okolicach. Jako jedna z niewielu firm potrafi wykonać projekt kominka własnoręcznie na życzenie klienta. Bardzo solidna firma, której można bez obaw zlecić wykonanie wszelkich prac remontowo – wykończeniowych.

Hydraulik EłkHydraulik zajmuje się projektowaniem, montowaniem oraz naprawą systemów, w których następuje przepływ wody. Są to głównie instalacje wodociągowe oraz kanalizacyjne, ale też np. sieć centralnego ogrzewania lub samodzielnych urządzeń grzewczych. Zatrudnienie w firmie, wiąże się z zarobkami na poziomie, około 5 tysięcy, co dobitnie świadczy o tym, jak bardzo opłacalna jest ta praca. Hydraulik może również pokusić się o założenie własnej działalności, wtedy zarobki mogą być jeszcze wyższe.

Hydraulik w Ełku – Hydraulik z Elku to specjalista od instalacji wodno-kanalizacyjnych, który oferuje swoje usługi zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu, hydraulik z Elku cieszy się uznaniem wśród swoich klientów. Hydraulik z Elku zajmuje się naprawami i montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych, w tym m.in. kranów, umywalek, toalet, wanny, brodzików, jak również rur i węży hydraulicznych. Oferuje także usługi związane z instalacją centralnego ogrzewania, w tym montażem kotłów, grzejników i rur.

Hydraulik Poznań – Dla hydraulika z Poznania najważniejsza jest satysfakcja klienta, dlatego zawsze stara się sprostać jego oczekiwaniom i zapewnić szybką i skuteczną pomoc. Jego praca opiera się na rzetelności, terminowości oraz transparentności, dzięki czemu klient może mieć pewność, że wykonane prace będą zgodne z jego oczekiwaniami. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, usuwania awarii czy montażu centralnego ogrzewania, skontaktuj się z hydraulikiem z Poznania. To specjalista, na którego zawsze można liczyć, a jego fachowa pomoc pozwoli uniknąć problemów związanych z nieszczelnościami, przeciekami czy awariami.

Hydraulik Grudziądz – Hydraulik z Grudziądza korzysta z nowoczesnego sprzętu oraz najlepszych materiałów, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Jego praca jest kompleksowa i obejmuje nie tylko diagnozę i naprawę, ale także doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania oraz pełną dokumentację techniczną. Dla hydraulika z Grudziądza najważniejsza jest satysfakcja klienta, dlatego zawsze stara się sprostać jego oczekiwaniom i zapewnić szybką i skuteczną pomoc. Jego praca opiera się na rzetelności, terminowości oraz transparentności, dzięki czemu klient może mieć pewność, że wykonane prace będą zgodne z jego oczekiwaniami.

 

 

 

Kampery Warmińsko-Mazurskie – kampery-mazury.pl – Wypożyczalnia aut kempingowych czyli popularnych kamperów. To miejsce, w którym można wypożyczyć kampery z rocznika 2020 dla klientów z miast takich jak Ełk, Augustów, Olsztyn, Białystok czy Warszawa.

Firma budowlana Ełk – Usługi remontowo-wykończeniowe w Ełku. Szpachlowanie i malowanie ścian na najwyższym poziomie. Usługi glazurnicze i docieplenia budynków w warmińsko-mazurskim.

Spływy kajakowe Ukta – Krutynia – Odcinek Krutyń – Ukta stanowi trasę popularnego spływu jednodniowego.
Spływ jednodniowy zwany jest często kilkugodzinnym, gdyż czas jego trwania ogranicza się zwykle do kilku godzin.

Serwis Komputerowy Warszawa – Czy twój laptop…Przegrzewa się? Wolno i głośno pracuje? Zawiesza się lub wyłącza? To może być wina braku konserwacji układu chłodzenia. Zgłoś laptopa do czyszczenia, zanim się spali lub ulegnie awarii.

Seksuolodzy Gdynia – Kim jest Psycholog – Seksuolog Gdynia? Seksuolog podpowie, jakie metody i środki zastosować, aby ograniczyć lub wyeliminować problem. Nie warto lekceważyć niczego, co powoduje dyskomfort w pożyciu intymnym. Na wizytę u specjalisty można przyjść razem z partnerem. Każdy, kto uważa, że jego życie seksualne odbiega od normy, powinien skonsultować się ze specjalistą.

Psycholog Marki – Rozpoczęcie współpracy z psychologiem może być dobrym rozwiązaniem, jeżeli doświadczane sytuacje czy uczucia sprawiają wrażenie, że nie jesteśmy w stanie sami sobie z nimi poradzić. Bywa, że osoby najbliższe nie potrafią być wystarczającym wsparciem, zaś dotychczasowe metody radzenia sobie nie przynoszą ulgi.

Detektywi Warszawa –  Ludzie zaczęli korzystać z możliwości zbadania dowolnej sprawy przez profesjonalistów. Lepszy dostęp do specjalistów i upewnienie się w tym, jaka jest prawda – to tylko niektóre czynniki, które sprawiają, że klienci zwracają się po pomoc do ekspertów. Detektyw z kolei wie, że właśnie zebranie dowodów jest najistotniejsze. Działa on tak, by nie zostać zdemaskowanym, a jednocześnie robi wszystko, by sprawę doprowadzić do końca. Agencja detektywistyczna detektywi.net właśnie tak działa. zięki temu wiedzą oni, jak stworzyć plan działań i jak dobrać najlepsze metody do danej sprawy. Nawet jeśli wydaje nam się, że możemy samodzielnie przekonać się, czy nasze przeczucia są prawdziwe

Tlenoterapia Warszawa – Tlen może być dostarczany z trzech różnych źródeł – służy do tego koncentrator tlenowy, zbiornik z płynnym tlenem oraz butla tlenowa. Każde z tych urządzeń posiada swoje wady i zalety, jednak kondensator tlenu jest tym, które przoduje w podanym zestawieniu. Tlenoterapia stosowana jest także w łagodzeniu zaostrzonych objawów przewlekłej niewydolności oddechowej, której przyczyną może być przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) choroby nowotworowe, astma a nawet skrajna otyłość.

Prywatny ośrodek odwykowyOśrodek Stare Juchy zapewnia  pomoc w zakresie takich usług jak m.in. leczenie uzależnień od alkoholu. Takie ośrodki terapii uzależnień jak Ośrodek Stare Juchy są właśnie wyróżnione przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W Polsce funkcjonuje kilkaset ośrodków leczenia uzależnień, lecz tylko 15 placówek uzyskało takie wyróżnienie. . Nasz prywatny ośrodek terapii uzależnień stosuje sprawdzone rozwiązania w zakresie takich usług jak leczenie uzależnień alkoholowych i hazardowych.

W OTU terapeuci stosują różnorodne metody terapeutyczne podczas gdy prywatny odwyk, taki jak terapia indywidualna, terapia grupowa, terapia rodzinna oraz terapie komplementarne, takie jak terapia sztuką czy terapia ruchem. Są elastyczni i dostosowują terapię do potrzeb każdego pacjenta, aby zapewnić mu najlepsze wsparcie na drodze do zdrowienia.

Przy tych schorzeniach, leczenie przebiega nieco inaczej –  tlenoterapię przeprowadza się przy pomocy tlenu o niskim stężeniu

Warszawa tlenoterapia – https://warszawa-tlenoterapia.pl – Stałe sesje z użyciem tlenu, stosowane przez osoby dotknięte przewlekłymi chorobami układu oddechowego, znacząco poprawiają poziom ich życia, umożliwiając powrót do swobodnego wykonywania czynności, które wcześniej kończyły się zadyszką czy bólem w klatce piersiowej. Tlen nie tylko ułatwia oddychanie i natlenienie organizmu. Aby przeprowadzić zabieg tlenoterapii hiperbarycznej, trzeba umieścić Pacjenta w specjalnej komorze zwanej hiperbaryczną. Taka  specyficzna kapsuła, umożliwia położenie się a następnie  oddziaływanie na ludzkie ciało stężonym tlenem dozowanym pod wysokim ciśnieniem.

Obsługa informatyczna firm Warszawa – Podczas zarządzania systemami informatycznymi naszych Klientów, wykorzystujemy nowoczesne technologie, zdobytą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Wszystko po to, aby dostarczyć Państwu najlepsze rozwiązania. Rawcom zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną firm z różnych branż. Nasze usługi IT dopasowujemy indywidualnie do oczekiwań Klienta z uwzględnieniem wszystkich jego potrzeb. W skład naszej oferty wchodzi szeroko pojęta obsługa informatyczna.

Pompy ciepła Lubelskie –  Pompa ciepła, która łączy ze sobą troskę o środowisko z nowoczesnością. Pompy ciepła ogrzewają budynek za pomocą odnawialnych źródeł energii, tworzą więc naturalną i darmową energię. Do ich działania niepotrzebny jest proces spalania, nie trzeba więc martwić się o zanieczyszczanie powietrza. Pompy ciepła składają się z modułu zewnętrznego oraz modułu wewnętrznego. Dostęp do obu elementów jest niezwykle łatwy, a ich instalacja – bardzo wygodna. Moduły zewnętrzny i wewnętrzny połączone są za pomocą przewodów instalacji wodnej.